JBL оновив VerTec Line Array Calculator ІІ до версії 1.3.0

Калькулятор лінійних масивів (JBL VerTec Line Array Calculator ІІ 1.3.0) не відрізняється функціональністю від попередньої версії LAC, проте оновлена версія програмного забезпечення пропонує вдосконалений інструментарій.

JBL VerTec Line Array Calculator ІІ 1.3.0

JBL VerTec Line Array Calculator ІІ 1.3.0

Нові можливості програми дозволяють системним розробникам моделювати лінійні масиви VTX та VerTec – від повнорозмірного елемента лінійного масива VTX V25 та сабвуфера VTX S28 до середніх і компактних моделей, закінчуючи субкомпактним масивом VerTec VT4886 з сабвуфером VT4883. Всі активні моделі VerTec DrivePack також доступні для використання, тепер включно з пресетами V5 для моделей DP-DA.

Удосконалене акустичне моделювання за допомогою JBL VerTec Line Array Calculator ІІ 1.3.0 включає відображення рівня звукового тиску (SPL) в кольорі, 0 дБ ізобари та режими згасання SPL. Частотний відгук та рівень звукового тиску, базовані на тональному балансі пресетів JBL V5. З іншого боку, можна визначати максимальний рівень звукового тиску при номінальній потужності на кожній частоті. До чотирьох частот відображаються на дисплеї одночасно, до шести точок для аналізу частотних характеристик можна ввести на 4 визначені площини. Крім того, оновлена версія програми пропонує користувачу моделювання сабвуферів. Корисні розширення додані до механічних розрахунків масивів VerTec з оновленими рекомендаціями щодо підвішування. Рекомендації розповсюджуються на масиви з кількістю елементів до 24 шт.

pro.komora.com

 

Comments

Залишити відповідь