Harman Pro – найбільша в світі компанія-виробник професійного звукового і світлового обладнання. Harman Pro включає дочірні компанії: JBL, CROWN, DBX, LEXICON, BSS, SOUNDCRAFT, STUDER, AKG, TASCAM, MARTIN . Ці компанії проектують, створюють і просувають на ринку професійні аудіо- та візуальні продукти для запису і трансляції, для музикантів, кінотеатрів, турових компаній і професійних акустичних систем.

Можливо, Ваш улюблений трек був записаний використовуючи мікрофони AKG, зведений через професійні студійні монітори JBL на мікшерній консолі Studer. Звук, який ви чуєте на живому концерті, музику з кінофільму, який переглядаєте у своєму улюбленому кінотеатрі, швидше за все відтворює професійне звукове обладнання від компанії Harman.

    Авторизований сервісний центр “Harman Pro сервіс” є офіційним представником “Harman Pro Group” на Україні, який не тільки представляє, надає ремонтні послуги та забезпечений оригінальними запчастинами та комплектуючими вищезгаданих брендів, а й надає безкоштовні консультації щодо експлуатації техніки. 

 

Світові інсталяції Harman Professional:

  • Арени: Staples Center (Los Angeles), O2 ARENA (London), Ulker Arena (İstanbul), Palace at Auburn Hills, American Airlines Arena, Honda Center та інші
  • Чемпіонат світу з футболу 2002 (Південна Корея)
  • Олімпійські ігри у Китаї  2008 (всього 14 арен)
  • Олімпійські ігри у Канаді 2008
  • Чемпіонат світу з футболу 2010 (Південна Африка)
  • Футбольні стадіони: Арсенал, Вемблі, Манчестер Юнайтед, Ньюкасл, Челсі, Лужники, Варшава, Вроцлав, Ґданськ, Кроук Парк

 

 

Comments

Залишити відповідь